M0308-S-12
Артикул производителя:
M0308-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC CAPTIVE PANELCLEAR ZINC6.
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.252" (6.40mm)
Head Height :
0.157" (4.00mm)
Length - Below Head :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)