M0145-SS-20
Артикул производителя:
M0145-SS-20
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC CAPTIVE PANELPASSIVATE14.
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.571" (14.50mm)
Head Height :
0.256" (6.50mm)
Length - Below Head :
0.866" (22.00mm)
Length - Overall :
1.122" (28.50mm)