M0276-S-12
Артикул производителя:
M0276-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC CAPTIVE PANELCLEAR ZINC4M
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.157" (4.00mm)
Head Height :
0.098" (2.50mm)
Length - Below Head :
0.374" (9.50mm)
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)