M3452-S-12
Артикул производителя:
M3452-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC THUMB SCREWCLEAR ZINC13MM
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.709" (18.00mm)