M0313-S-16
Артикул производителя:
M0313-S-16
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC CAPTIVE PANELELECTRO TINM
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.252" (6.40mm)
Head Height :
0.157" (4.00mm)
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)