7127-SS-20
Артикул производителя:
7127-SS-20
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
THUMBSCREWPASSIVATE5/16 HD X 1/2
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Features :
Head Diameter :
0.313" (7.94mm)
Head Height :
0.188" (4.76mm)
Length - Below Head :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.688" (17.46mm)