0175-SS-20
Артикул производителя:
0175-SS-20
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
CAPTIVE PANELPASSIVATE7/16HD X 1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.438" (11.11mm)
Head Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Below Head :
1.500" (38.10mm)
Length - Overall :
1.750" (44.45mm)