NSE-2009-M5-20
Артикул производителя:
NSE-2009-M5-20
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M5
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.366" (9.30mm)
Head Height :
0.106" (2.69mm)
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
0.893" (22.69mm)