NSE-1207-M4-20
Артикул производителя:
NSE-1207-M4-20
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
MACHINE SCREW CHEESE SLOTTED M4
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.275" (6.99mm)
Head Height :
0.102" (2.59mm)
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
0.889" (22.59mm)