580-1X8-2.50-ST
- Артикул производителя:
- 580-1X8-2.50-ST
- Head Diameter :
- 3.560" (90.42mm)
- Head Height :
- 4.130" (104.90mm)
- Length - Below Head :
- 2.500" (63.50mm)
- Length - Overall :
- 6.630" (168.40mm)
- Material :
- Steel
- Plating :
- Zinc
- Product Status :
- Active
- Screw Head Type :
- Spade Head
- Thread Size :
- 1"-8