580-7/8X9-2.25-ST
- Артикул производителя:
- 580-7/8X9-2.25-ST
- Head Diameter :
- 3.190" (81.03mm)
- Head Height :
- 3.750" (95.25mm)
- Length - Below Head :
- 2.250" (57.15mm)
- Length - Overall :
- 6.000" (152.40mm)