580-3/8X16-1.25-ST
- Артикул производителя:
- 580-3/8X16-1.25-ST
- Head Diameter :
- 1.690" (42.93mm)
- Head Height :
- 2.000" (50.80mm)
- Length - Below Head :
- 1.250" (31.75mm)
- Length - Overall :
- 3.250" (82.55mm)