010632F025PC
Артикул производителя:
010632F025PC
Краткое описание:
FILLISTER SLOTTED SCREW 6-32 T
Head Diameter :
0.217" (5.51mm)
Head Height :
0.243" (6.17mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.493" (12.52mm)