NSE-34812-M4-25
Артикул производителя:
NSE-34812-M4-25
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
MACHINE SCREW M4
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
Head Height :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.109" (28.17mm)