012520CD125
Артикул производителя:
012520CD125
Краткое описание:
BINDER COMBINATION SCREW 1/4-20
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.511" (12.99mm)
Head Height :
0.317" (8.05mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)
Length - Overall :
1.567" (39.80mm)