012528G075
Артикул производителя:
012528G075
Краткое описание:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-28
Drive Type :
Slotted
Head Height :
0.060" (1.52mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"