012528CD075
Артикул производителя:
012528CD075
Краткое описание:
BINDER COMBINATION SCREW 1/4-28
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.511" (12.99mm)
Head Height :
0.317" (8.05mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.067" (27.10mm)