012520G125
Артикул производителя:
012520G125
Краткое описание:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-20
Drive Type :
Slotted
Head Height :
0.060" (1.52mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)