012528B025
Артикул производителя:
012528B025
Краткое описание:
BINDER SLOTTED SCREW 1/4-28 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.511" (12.99mm)
Head Height :
0.317" (8.05mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.567" (14.40mm)