010632S225
Артикул производителя:
010632S225
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
SET SCREW SLOTTED HEAD 6-32 T
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.100" (2.54mm)
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
2.250" (57.15mm)
Length - Overall :
2.305" (58.55mm)