020832B125
Артикул производителя:
020832B125
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
100 SLOTTED CSK SCREW 8-32 TH
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.309" (7.84mm)
Head Height :
0.072" (1.83mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)