TCSD-22-D-07.09-01-N-P20-R
- Артикул производителя:
- TCSD-22-D-07.09-01-N-P20-R
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.591' (180.09mm, 7.09")
- Number of Positions :
- 44
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)