012520PW025
Артикул производителя:
012520PW025
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW 1/4-20 THREA
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.483" (12.26mm)
Head Height :
0.198" (5.03mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.448" (11.38mm)