011024CD075
Артикул производителя:
011024CD075
Краткое описание:
BINDER COMBINATION SCREW 10-24
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.389" (9.87mm)
Head Height :
0.235" (5.97mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.985" (25.02mm)