010832T125
Артикул производителя:
010832T125
Краткое описание:
SET SCREW SOCKET HEAD 8-32 TH
Drive Type :
Hex
Head Height :
0.090" (2.29mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)