010832S125
Артикул производителя:
010832S125
Краткое описание:
SET SCREW SLOTTED HEAD 8-32 T
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.120" (3.05mm)
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)
Length - Overall :
1.305" (33.15mm)