010632S125
Артикул производителя:
010632S125
Краткое описание:
SET SCREW SLOTTED HEAD 6-32 T
Head Diameter :
0.100" (2.54mm)
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)
Length - Overall :
1.305" (33.15mm)