010164P075
Артикул производителя:
010164P075
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 1-64 THREAD
Head Diameter :
0.136" (3.45mm)
Head Height :
0.084" (2.13mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.834" (21.18mm)