010164P025
Артикул производителя:
010164P025
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 1-64 THREAD
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.136" (3.45mm)
Head Height :
0.084" (2.13mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.334" (8.48mm)