50M050080T040
Артикул производителя:
50M050080T040
Краткое описание:
SLOTTED THUMB SCREW, M5 X .8 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.395" (10.04mm)
Head Height :
0.305" (7.75mm)
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.880" (47.75mm)