50M100150F035
Артикул производителя:
50M100150F035
Краткое описание:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M10 X 1
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
0.295" (7.50mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.673" (42.50mm)