SHSM8L25A
Артикул производителя:
SHSM8L25A
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
NYLON M8 X 1.25 SOCKET HEAD CAP
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
0.315" (8.00mm)
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)