010832T075
Артикул производителя:
010832T075
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
SET SCREW SOCKET HEAD 8-32 THREA
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Hex
Features :
Head Diameter :
Head Height :
0.090" (2.29mm)
Length - Below Head :
0.660" (16.76mm)
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"