50M120175J035
Артикул производителя:
50M120175J035
Краткое описание:
HEX UNSLOTTED BOLT, M12 X 1.75 T
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.709" (18.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.732" (44.00mm)