50M080125N070
Артикул производителя:
50M080125N070
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M8 X 1.25 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
2.756" (70.00mm)
Length - Overall :
2.945" (74.80mm)