50M080125J070
Артикул производителя:
50M080125J070
Краткое описание:
HEX UNSLOTTED BOLT, M8 X 1.25 TH
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
2.756" (70.00mm)
Length - Overall :
2.992" (76.00mm)