50M100150F050
Артикул производителя:
50M100150F050
Краткое описание:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M10 X 1
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
0.295" (7.50mm)
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.264" (57.50mm)