50M100150I035
Артикул производителя:
50M100150I035
Краткое описание:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M10 X 1.5
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
0.197" (5.00mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.378" (35.00mm)