50M100150N035
Артикул производителя:
50M100150N035
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.614" (41.00mm)