50M100150H030
Артикул производителя:
50M100150H030
Краткое описание:
90 SLOTTED CSK SCREW, M10 X 1.5
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
0.197" (5.00mm)
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)