50M100150N030
Артикул производителя:
50M100150N030
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.417" (36.00mm)