50M100150D020
Артикул производителя:
50M100150D020
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
CHEESE SLOTTED SCREW, M10 X 1.5
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.615" (15.63mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)