50M100150K020
Артикул производителя:
50M100150K020
Краткое описание:
HEX SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
1.083" (27.50mm)