50M100150S019
Артикул производителя:
50M100150S019
Краткое описание:
HEX SOCKET CAP SCREW, M10 X 1.5
Drive Type :
Hex
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.748" (19.00mm)
Length - Overall :
1.142" (29.00mm)