50M080125R050
Артикул производителя:
50M080125R050
Краткое описание:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M8 X 1.
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.201" (5.10mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.063" (52.40mm)