50M080125G035
Артикул производителя:
50M080125G035
Краткое описание:
FILLISTER PHILLIPS SCREW, M8 X 1
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.614" (41.00mm)