50M080125F020
Артикул производителя:
50M080125F020
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M8 X 1.
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)