50M060100D070
Артикул производителя:
50M060100D070
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
CHEESE SLOTTED SCREW, M6 X 1 THR
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
0.154" (3.90mm)
Length - Below Head :
2.756" (70.00mm)
Length - Overall :
2.909" (73.90mm)