50M060100I035
Артикул производителя:
50M060100I035
Краткое описание:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M6 X 1 TH
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.496" (12.60mm) 1/2"
Head Height :
0.130" (3.30mm)
Length - Below Head :
1.248" (31.70mm)
Length - Overall :
1.378" (35.00mm)