50M060100T040
Артикул производителя:
50M060100T040
Краткое описание:
SLOTTED THUMB SCREW, M6 X 1 THRE
Head Diameter :
0.481" (12.21mm)
Head Height :
0.305" (7.75mm)
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.880" (47.75mm)